Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
0:6
Pionier Żarnowo
Korona Stuchowo
4:0
Bałtyk Gostyń
Radovia Radowo Małe
2:1
Sowianka Sowno
Jantar Dziwnów
2:1
Jastrząb Łosośnica
Flota Świnoujście
3:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Bizon Cerkwica
1:4
Prawobrzeże Świnoujście
Bałtyk Międzywodzie
1:1
Fala Międzyzdroje
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:11
Bizon Cerkwica
Jastrząb Łosośnica
0:13
Flota Świnoujście
Sowianka Sowno
2:2
Bałtyk Międzywodzie
Pionier Żarnowo
1:2
Znicz Wysoka Kamieńska
Bałtyk Gostyń
1:3
Jantar Dziwnów
Fala Międzyzdroje
5:0
Korona Stuchowo
Prawobrzeże Świnoujście
0:2
Radovia Radowo Małe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stuchowo
0:3
Sowianka Sowno
Bizon Cerkwica
3:3
Pionier Żarnowo
Znicz Wysoka Kamieńska
4:1
Jastrząb Łosośnica
Radovia Radowo Małe
0:1
Orzeł Prusinowo
Flota Świnoujście
8:0
Bałtyk Gostyń
Bałtyk Międzywodzie
3:4
Prawobrzeże Świnoujście
Jantar Dziwnów
1:4
Fala Międzyzdroje
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
0:7
Bałtyk Międzywodzie
Sowianka Sowno
0:2
Jantar Dziwnów
Pionier Żarnowo
4:1
Jastrząb Łosośnica
Bizon Cerkwica
2:2
Radovia Radowo Małe
Fala Międzyzdroje
2:1
Flota Świnoujście
Prawobrzeże Świnoujście
3:0*
Korona Stuchowo
Bałtyk Gostyń
3:4
Znicz Wysoka Kamieńska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
4:1
Sowianka Sowno
Jastrząb Łosośnica
0:7
Bałtyk Gostyń
Korona Stuchowo
8:0
Orzeł Prusinowo
Radovia Radowo Małe
2:0
Pionier Żarnowo
Bałtyk Międzywodzie
4:1
Bizon Cerkwica
Jantar Dziwnów
3:3
Prawobrzeże Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska
3:4
Fala Międzyzdroje
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
0:12
Jantar Dziwnów
Sowianka Sowno
2:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Pionier Żarnowo
3:5
Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica
2:8
Korona Stuchowo
Fala Międzyzdroje
8:1
Jastrząb Łosośnica
Radovia Radowo Małe
10:1
Bałtyk Międzywodzie
Prawobrzeże Świnoujście
0:5
Flota Świnoujście
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
26:0
Orzeł Prusinowo
Jastrząb Łosośnica
4:1
Sowianka Sowno
Znicz Wysoka Kamieńska
0:3
Prawobrzeże Świnoujście
Korona Stuchowo
4:1
Radovia Radowo Małe
Jantar Dziwnów
7:2
Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń
0:3
Fala Międzyzdroje
Bałtyk Międzywodzie
3:7
Pionier Żarnowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sowianka Sowno
2:2
Bałtyk Gostyń
Radovia Radowo Małe
1:3
Jantar Dziwnów
Bizon Cerkwica
4:11
Flota Świnoujście
Pionier Żarnowo
0:1
Fala Międzyzdroje
Orzeł Prusinowo
0:14
Znicz Wysoka Kamieńska
Bałtyk Międzywodzie
1:2
Korona Stuchowo
Prawobrzeże Świnoujście
3:0
Jastrząb Łosośnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
7:0
Radovia Radowo Małe
Jastrząb Łosośnica
6:2
Orzeł Prusinowo
Znicz Wysoka Kamieńska
3:3
Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje
3:1
Sowianka Sowno
Korona Stuchowo
1:2
Pionier Żarnowo
Jantar Dziwnów
1:2
Bałtyk Międzywodzie
Bałtyk Gostyń
5:0
Prawobrzeże Świnoujście
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:3
Korona Stuchowo
Prawobrzeże Świnoujście
2:3
Jantar Dziwnów
Pionier Żarnowo
0:1
Radovia Radowo Małe
Bizon Cerkwica
9:1
Bałtyk Międzywodzie
Fala Międzyzdroje
9:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Flota Świnoujście
7:0
Sowianka Sowno
Jastrząb Łosośnica
2:3
Bałtyk Gostyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:14
Bałtyk Gostyń
Korona Stuchowo
1:1
Jantar Dziwnów
Radovia Radowo Małe
8:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Prawobrzeże Świnoujście
1:2
Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo
4:1
Sowianka Sowno
Bałtyk Międzywodzie
1:9
Flota Świnoujście
Bizon Cerkwica
5:0
Jastrząb Łosośnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
7:1
Korona Stuchowo
Znicz Wysoka Kamieńska
5:0
Bałtyk Międzywodzie
Jantar Dziwnów
3:1
Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń
4:1
Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje
5:0
Orzeł Prusinowo
Jastrząb Łosośnica
2:4
Radovia Radowo Małe
Sowianka Sowno
0:0
Prawobrzeże Świnoujście
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
0:11
Sowianka Sowno
Korona Stuchowo
5:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Radovia Radowo Małe
4:0
Bałtyk Gostyń
Pionier Żarnowo
3:1
Prawobrzeże Świnoujście
Jantar Dziwnów
0:3
Flota Świnoujście
Bałtyk Międzywodzie
2:0
Jastrząb Łosośnica
Bizon Cerkwica
3:3
Fala Międzyzdroje
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
8:2
Pionier Żarnowo
Znicz Wysoka Kamieńska
1:8
Jantar Dziwnów
Sowianka Sowno
1:0
Bizon Cerkwica
Prawobrzeże Świnoujście
19:0
Orzeł Prusinowo
Bałtyk Gostyń
4:0
Bałtyk Międzywodzie
Jastrząb Łosośnica
1:3
Korona Stuchowo
Fala Międzyzdroje
3:0
Radovia Radowo Małe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Wysoka Kamieńska
0:5
Flota Świnoujście
Sowianka Sowno
2:1
Radovia Radowo Małe
Prawobrzeże Świnoujście
4:0
Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo
5:0
Orzeł Prusinowo
Bałtyk Gostyń
3:1
Korona Stuchowo
Fala Międzyzdroje
6:0
Bałtyk Międzywodzie
Jastrząb Łosośnica
0:6
Jantar Dziwnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Cerkwica
3:1
Orzeł Prusinowo
Korona Stuchowo
1:3
Fala Międzyzdroje
Jantar Dziwnów
2:2
Bałtyk Gostyń
Radovia Radowo Małe
1:1
Prawobrzeże Świnoujście
Bałtyk Międzywodzie
1:3
Sowianka Sowno
Znicz Wysoka Kamieńska
1:4
Pionier Żarnowo
Jastrząb Łosośnica
2:5
Flota Świnoujście
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:2
Radovia Radowo Małe
Prawobrzeże Świnoujście
3:0
Bałtyk Międzywodzie
Pionier Żarnowo
2:1
Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń
1:3
Flota Świnoujście
Fala Międzyzdroje
5:3
Jantar Dziwnów
Jastrząb Łosośnica
4:0
Znicz Wysoka Kamieńska
Sowianka Sowno
3:3
Korona Stuchowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stuchowo
0:3*
Prawobrzeże Świnoujście
Flota Świnoujście
3:2
Fala Międzyzdroje
Radovia Radowo Małe
0:1
Bizon Cerkwica
Jantar Dziwnów
4:0
Sowianka Sowno
Bałtyk Międzywodzie
2:1
Orzeł Prusinowo
Znicz Wysoka Kamieńska
0:5
Bałtyk Gostyń
Jastrząb Łosośnica
3:1
Pionier Żarnowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
2:1
Prawobrzeże Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska
3:2
Sowianka Sowno
Korona Stuchowo
6:1
Bizon Cerkwica
Jantar Dziwnów
9:0
Orzeł Prusinowo
Bałtyk Gostyń
3:2
Pionier Żarnowo
Bałtyk Międzywodzie
1:0
Radovia Radowo Małe
Jastrząb Łosośnica
0:4
Fala Międzyzdroje
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
0:7
Flota Świnoujście
Radovia Radowo Małe
1:3
Korona Stuchowo
Pionier Żarnowo
5:0
Bałtyk Międzywodzie
Bizon Cerkwica
3:4
Jantar Dziwnów
Fala Międzyzdroje
3:0
Bałtyk Gostyń
Znicz Wysoka Kamieńska
0:0
Prawobrzeże Świnoujście
Jastrząb Łosośnica
4:3
Sowianka Sowno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stuchowo
2:1
Bałtyk Międzywodzie
Fala Międzyzdroje
3:0
Pionier Żarnowo
Flota Świnoujście
9:1
Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń
6:0
Sowianka Sowno
Jantar Dziwnów
3:0*
Radovia Radowo Małe
Znicz Wysoka Kamieńska
4:2
Orzeł Prusinowo
Jastrząb Łosośnica
0:4
Prawobrzeże Świnoujście
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Świnoujście
3:4
Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica
6:2
Znicz Wysoka Kamieńska
Pionier Żarnowo
1:2
Korona Stuchowo
Bałtyk Międzywodzie
0:8
Jantar Dziwnów
Radovia Radowo Małe
1:6
Flota Świnoujście
Jastrząb Łosośnica
15:1
Orzeł Prusinowo
Sowianka Sowno
1:3
Fala Międzyzdroje
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Wysoka Kamieńska
2:1
Radovia Radowo Małe
Fala Międzyzdroje
4:1
Prawobrzeże Świnoujście
Jastrząb Łosośnica
4:7
Bizon Cerkwica
Flota Świnoujście
9:0
Bałtyk Międzywodzie
Sowianka Sowno
1:4
Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń
3:0
Orzeł Prusinowo
Jantar Dziwnów
4:0
Korona Stuchowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:10
Fala Międzyzdroje
Jastrząb Łosośnica
4:4
Radovia Radowo Małe
Korona Stuchowo
0:4
Flota Świnoujście
Prawobrzeże Świnoujście
1:1
Sowianka Sowno
Pionier Żarnowo
4:2
Jantar Dziwnów
Bałtyk Międzywodzie
6:2
Znicz Wysoka Kamieńska
Bizon Cerkwica
1:4
Bałtyk Gostyń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Świnoujście
1:1
Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń
6:1
Radovia Radowo Małe
Flota Świnoujście
2:0
Jantar Dziwnów
Znicz Wysoka Kamieńska
1:9
Korona Stuchowo
Fala Międzyzdroje
4:0
Bizon Cerkwica
Jastrząb Łosośnica
4:1
Bałtyk Międzywodzie
Sowianka Sowno
7:0
Orzeł Prusinowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusinowo
1:10
Prawobrzeże Świnoujście
Jastrząb Łosośnica
6:4
Korona Stuchowo
Radovia Radowo Małe
0:6
Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo
0:2
Flota Świnoujście
Jantar Dziwnów
8:1
Znicz Wysoka Kamieńska
Bałtyk Międzywodzie
3:2
Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica
12:2
Sowianka Sowno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości