Terminarz

Wybierz
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Wrzos Wrzosowo
Wieża II Postomino
5:2
KS Skibno
KS Sieciemin
1:1   k. 5 : 4
Kotwica II Kołobrzeg
Błękitni Gonne Małe
3:2
Wspólni Różewo
Derby Karścino
0:3*
Grot Gorawino
Syrena Grot Rymań
2:0
Grom Świelino
Płomień Pobłocie Wielkie
2:8
Resko Karcino
Gryf Budowo
0:1
Santos Kłębowiec
Sokół Suliszewo
7:2
Wicher Rąbino
Bytyń Nakielno
3:1
Mirstal Mirosławiec
Błękitni Pomierzyn
0:1
Grom Szwecja
Pionier 95 Borne Sulinowo
3:1
Grom Giżyno
Płomień Jeżyczki
2:10
Fala ABFROST Gąski
Wicher Mierzym
5:2
Grot Bonin
AP Kotwica Kołobrzeg
7:3
Hajka Zegrze Pomorskie
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier 95 Borne Sulinowo
Wolny los
Wicher Mierzym
4:5
Zefir Wyszewo
Fala ABFROST Gąski
1:9
Wiekowianka Wiekowo
Resko Karcino
6:1
Victoria Sianów
Syrena Grot Rymań
1:7
Saturn Mielno
Grot Gorawino
0:4
Iskra Białogard
Głaz Tychowo
1:2
Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Gonne Małe
0:3*
Olimp Złocieniec
KS Sieciemin
3:1
Błękitni Stary Jarosław
KP Drawsko Pomorskie
2:3
Spójnia Świdwin
Wieża II Postomino
3:7
Sława Sławno
Sokół Suliszewo
0:3
Korona Człopa
Santos Kłębowiec
1:1   k. 3 : 4
Ikar Krosino
Grom Szwecja
1:1   k. 4 : 3
Mechanik II Bobolice / Iskra Kłanino
Gryf Polanów
3:0*
LZS Kowalewice
Wrzos Wrzosowo
0:3*
Vimobilia Będzino
Radew Białogórzyno
3:0
Wybrzeże Biesiekierz
Płomień Myślino
2:5
Strong Zielenica
Orzeł Łubowo
3:0*
Drzewiarz Świerczyna
Błonie Barwice
3:0*
Mechanik Turowo
Pogoń Połczyn Zdrój
5:2
Calisia Kalisz Pomorski
Wiarus Żółtnica
4:5
Zawisza Grzmiąca
Bytyń Nakielno
3:0*
Redłovia Redło
AP Kotwica Kołobrzeg
4:1
Astra Ustronie Morskie
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
1:0
Sława Sławno
Pomorzanin Sławoborze
2:1
Spójnia Świdwin
KS Sieciemin
3:4
Wiekowianka Wiekowo
Strong Zielenica
5:3
Zefir Wyszewo
Grom Szwecja
0:1
Orzeł Łubowo
Bytyń Nakielno
2:7
Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca
2:2   k. 2 : 4
Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:4
Ikar Krosino
Radew Białogórzyno
1:4
Iskra Białogard
Saturn Mielno
0:0   k. 6 : 5
Vimobilia Będzino
Olimp Złocieniec
0:5
Pogoń Połczyn Zdrój
AP Kotwica Kołobrzeg
4:4   k. 6 : 7
Resko Karcino
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Wolny los
Jedność Ikar Krosino
0:2
GKS Leśnik Manowo
Iskra Białogard
1:1   k. 4 : 3
Rasel Dygowo
Strong Zielenica
0:9
Wieża Postomino
Resko Karcino
0:7
Olimp Gościno
Błonie Barwice
0:3*
Darłovia Darłowo
Orzeł Łubowo
1:2
MKP Szczecinek
Saturn Mielno
0:3*
Mechanik Bobolice
Olimp Złocieniec
3:0*
Lech Czaplinek
Korona Człopa
0:4
Orzeł Wałcz
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Gwardia Koszalin
Gryf Polanów
0:3*
Kotwica Kołobrzeg
Pomorzanin Sławoborze
3:0*
Sokół Karlino
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
Wolny los
Wieża Postomino
- : -
GKS Leśnik Manowo
Darłovia Darłowo
- : -
Olimp Gościno
Olimp Złocieniec
- : -
Kotwica Kołobrzeg
MKP Szczecinek
- : -
Bałtyk Koszalin
Iskra Białogard
- : -
Orzeł Wałcz
Pomorzanin Sławoborze
- : -
Mechanik Bobolice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości