Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard
3:1
Flota Świnoujście
Fala Międzyzdroje
1:9
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
4:3
Błękit Pniewo
Kasta-Żaki Szczecin
3:0
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
0:8
Błękitni II Stargard
SL II SALOS Szczecin
11:2
Błękit Pniewo
Gryf Kamień Pomorski
3:0
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
1:2
Kasta-Żaki Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
0:3
SL II SALOS Szczecin
Błękitni II Stargard
7:0
Gryf Kamień Pomorski
Błękit Pniewo
0:18
Flota Świnoujście
Kasta-Żaki Szczecin
3:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
Vineta Wolin
Błękitni II Stargard
- : -
Kasta-Żaki Szczecin
Fala Międzyzdroje
- : -
Błękit Pniewo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
- : -
Fala Międzyzdroje
SL II SALOS Szczecin
- : -
Flota Świnoujście
Błękit Pniewo
- : -
Błękitni II Stargard
Kasta-Żaki Szczecin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
4:3
SL II SALOS Szczecin
Kasta-Żaki Szczecin
19:1
Błękit Pniewo
Gryf Kamień Pomorski
4:0
Flota Świnoujście
Błękitni II Stargard
2:0
Vineta Wolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Pniewo
2:5
Gryf Kamień Pomorski
SL II SALOS Szczecin
3:3
Błękitni II Stargard
Flota Świnoujście
11:0
Fala Międzyzdroje
Vineta Wolin
3:7
Kasta-Żaki Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SL II SALOS Szczecin
5:0
Kasta-Żaki Szczecin
Gryf Kamień Pomorski
6:0
Fala Międzyzdroje
Błękit Pniewo
1:10
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
0:1
Błękitni II Stargard
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
3:2
Gryf Kamień Pomorski
Błękit Pniewo
1:10
SL II SALOS Szczecin
Kasta-Żaki Szczecin
5:0
Flota Świnoujście
Błękitni II Stargard
11:0
Fala Międzyzdroje
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
1:11
Kasta-Żaki Szczecin
Flota Świnoujście
7:2
Błękit Pniewo
Gryf Kamień Pomorski
2:4
Błękitni II Stargard
SL II SALOS Szczecin
8:1
Vineta Wolin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SL II SALOS Szczecin
7:1
Gryf Kamień Pomorski
Kasta-Żaki Szczecin
3:2
Błękitni II Stargard
Vineta Wolin
- : -
Flota Świnoujście
Błękit Pniewo
7:2
Fala Międzyzdroje
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Międzyzdroje
1:8
Vineta Wolin
Błękitni II Stargard
6:0
Błękit Pniewo
Gryf Kamień Pomorski
6:3
Kasta-Żaki Szczecin
Flota Świnoujście
1:5
SL II SALOS Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
2:1
Błękitni II Stargard
SL II SALOS Szczecin
25:1
Fala Międzyzdroje
Błękit Pniewo
5:4
Kasta-Żaki Szczecin
Flota Świnoujście
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard
1:3
SL II SALOS Szczecin
Fala Międzyzdroje
0:10
Flota Świnoujście
Gryf Kamień Pomorski
13:0
Błękit Pniewo
Kasta-Żaki Szczecin
- : -
Vineta Wolin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości