Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AMF Szczecin
2:2
KS II FASE Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
6:4
Chemik Police
Prawobrzeże Szczecin
2:6
Energetyk Junior Gryfino
AP II Pogoń Szczecin
5:0
SL II SALOS Szczecin
Żaki Szczecin
1:4
Świt Skolwin
AP Baltica Świnoujście
1:2
Sparta Gryfice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Baltica Świnoujście
0:1
AP Gryf Kamień Pomorski
AP II Pogoń Szczecin
4:2
Prawobrzeże Szczecin
SL II SALOS Szczecin
1:2
Świt Skolwin
Energetyk Junior Gryfino
5:0
Sparta Gryfice
AMF Szczecin
1:3
Żaki Szczecin
KS II FASE Szczecin
9:1
Chemik Police
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gryf Kamień Pomorski
0:1
Sparta Gryfice
KS II FASE Szczecin
- : -
AP Baltica Świnoujście
Prawobrzeże Szczecin
0:6
Świt Skolwin
AP II Pogoń Szczecin
0:5
Energetyk Junior Gryfino
SL II SALOS Szczecin
2:3
AMF Szczecin
Żaki Szczecin
12:1
Chemik Police
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Baltica Świnoujście
0:3
Żaki Szczecin
AMF Szczecin
1:3
Prawobrzeże Szczecin
Sparta Gryfice
1:1
AP II Pogoń Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
4:2
Świt Skolwin
Chemik Police
4:2
SL II SALOS Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
- : -
KS II FASE Szczecin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Junior Gryfino
4:2
AMF Szczecin
Żaki Szczecin
3:0
AP Gryf Kamień Pomorski
SL II SALOS Szczecin
0:5
AP Baltica Świnoujście
Prawobrzeże Szczecin
6:4
Chemik Police
Sparta Gryfice
2:1
KS II FASE Szczecin
Świt Skolwin
2:1
AP II Pogoń Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
1:3
Sparta Gryfice
Chemik Police
4:2
Energetyk Junior Gryfino
AMF Szczecin
0:1
AP II Pogoń Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
2:0
SL II SALOS Szczecin
Żaki Szczecin
6:4
KS II FASE Szczecin
AP Baltica Świnoujście
5:5
Prawobrzeże Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
0:1
Żaki Szczecin
Prawobrzeże Szczecin
1:1
AP Gryf Kamień Pomorski
Świt Skolwin
1:1
AMF Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
4:3
AP Baltica Świnoujście
KS II FASE Szczecin
6:2
SL II SALOS Szczecin
Chemik Police
1:8
AP II Pogoń Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaki Szczecin
3:3
SL II SALOS Szczecin
AMF Szczecin
2:2
Sparta Gryfice
KS II FASE Szczecin
3:1
Prawobrzeże Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
0:2
Energetyk Junior Gryfino
AP Baltica Świnoujście
0:3
AP II Pogoń Szczecin
Chemik Police
0:7
Świt Skolwin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
6:1
AP Baltica Świnoujście
Prawobrzeże Szczecin
0:4
Żaki Szczecin
AMF Szczecin
2:3
Chemik Police
Sparta Gryfice
3:1
SL II SALOS Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
3:1
KS II FASE Szczecin
AP II Pogoń Szczecin
2:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II FASE Szczecin
2:11
AP II Pogoń Szczecin
AP Baltica Świnoujście
4:2
AMF Szczecin
SL II SALOS Szczecin
1:2
Prawobrzeże Szczecin
Sparta Gryfice
9:2
Chemik Police
Energetyk Junior Gryfino
3:1
Żaki Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
2:5
Świt Skolwin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin
2:4
Sparta Gryfice
SL II SALOS Szczecin
2:2
Energetyk Junior Gryfino
Żaki Szczecin
1:3
AP II Pogoń Szczecin
Chemik Police
3:2
AP Baltica Świnoujście
AMF Szczecin
4:1
AP Gryf Kamień Pomorski
KS II FASE Szczecin
3:3
Świt Skolwin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości