Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
3:3
Arkonia Szczecin
Błękitni Stargard
4:0
MKP Szczecinek
Flota Świnoujście
2:1
ISF Pogoń Barlinek
AMF Szczecin
0:2
Energetyk Junior Gryfino
Chemik Police
2:2
AP Gryf Kamień Pomorski
Żaki Szczecin
4:0
KS FASE Szczecin
Bałtyk Koszalin
6:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:4
KS FASE Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
0:7
MKP Szczecinek
Chemik Police
2:1
AMF Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
3:0
ISF Pogoń Barlinek
Żaki Szczecin
4:0
AP Gryf Kamień Pomorski
Arkonia Szczecin
2:1
Błękitni Stargard
Flota Świnoujście
0:3
SL SALOS Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
4:1
MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin
1:1
AP Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście
4:0
Błękitni Stargard
AP Gryf Kamień Pomorski
0:5
Bałtyk Koszalin
ISF Pogoń Barlinek
2:1
SL SALOS Szczecin
AMF Szczecin
0:6
Żaki Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
4:0
Chemik Police
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
AMF Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
Flota Świnoujście
Błękitni Stargard
- : -
SL SALOS Szczecin
Chemik Police
- : -
ISF Pogoń Barlinek
Żaki Szczecin
- : -
Energetyk Junior Gryfino
MKP Szczecinek
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
5:0
Energetyk Junior Gryfino
KS FASE Szczecin
2:1
Flota Świnoujście
SL SALOS Szczecin
16:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard
1:1
ISF Pogoń Barlinek
AMF Szczecin
1:3
MKP Szczecinek
Chemik Police
0:4
Żaki Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
3:3
Arkonia Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
0:3
Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście
5:0
AP Gryf Kamień Pomorski
ISF Pogoń Barlinek
0:14
Żaki Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
3:2
MKP Szczecinek
Błękitni Stargard
10:0
AP Kotwica Kołobrzeg
SL SALOS Szczecin
5:3
KS FASE Szczecin
AMF Szczecin
1:3
Arkonia Szczecin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
3:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Arkonia Szczecin
2:0
Energetyk Junior Gryfino
Flota Świnoujście
6:1
AMF Szczecin
MKP Szczecinek
4:1
Chemik Police
ISF Pogoń Barlinek
4:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Żaki Szczecin
1:0
Bałtyk Koszalin
KS FASE Szczecin
9:1
Błękitni Stargard
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kotwica Kołobrzeg
1:9
KS FASE Szczecin
Arkonia Szczecin
7:2
Chemik Police
AMF Szczecin
2:1
SL SALOS Szczecin
MKP Szczecinek
0:9
Żaki Szczecin
ISF Pogoń Barlinek
2:2
Bałtyk Koszalin
Energetyk Junior Gryfino
1:4
Flota Świnoujście
Błękitni Stargard
4:2
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Junior Gryfino
0:2
SL SALOS Szczecin
Bałtyk Koszalin
9:0
MKP Szczecinek
AP Gryf Kamień Pomorski
0:5
AP Kotwica Kołobrzeg
ISF Pogoń Barlinek
0:9
KS FASE Szczecin
Błękitni Stargard
2:1
AMF Szczecin
Żaki Szczecin
3:1
Arkonia Szczecin
Flota Świnoujście
4:0
Chemik Police
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
Arkonia Szczecin
Flota Świnoujście
0:2
Żaki Szczecin
Chemik Police
2:7
SL SALOS Szczecin
Energetyk Junior Gryfino
1:1
Błękitni Stargard
MKP Szczecinek
2:2
ISF Pogoń Barlinek
KS FASE Szczecin
- : -
AP Gryf Kamień Pomorski
AP Kotwica Kołobrzeg
0:3
AMF Szczecin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
5:1
AMF Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg
2:4
Energetyk Junior Gryfino
Arkonia Szczecin
1:0
MKP Szczecinek
SL SALOS Szczecin
2:4
Żaki Szczecin
Błękitni Stargard
2:2
Chemik Police
Flota Świnoujście
1:1
Bałtyk Koszalin
ISF Pogoń Barlinek
4:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
5:1
Energetyk Junior Gryfino
Arkonia Szczecin
1:0
ISF Pogoń Barlinek
SL SALOS Szczecin
- : -
Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard
0:2
Żaki Szczecin
Chemik Police
7:1
AP Kotwica Kołobrzeg
MKP Szczecinek
- : -
Flota Świnoujście
AMF Szczecin
2:3
AP Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
3:2
Chemik Police
Arkonia Szczecin
1:2
Flota Świnoujście
Błękitni Stargard
1:2
Bałtyk Koszalin
AMF Szczecin
2:3
ISF Pogoń Barlinek
Żaki Szczecin
10:0
AP Kotwica Kołobrzeg
MKP Szczecinek
2:3
SL SALOS Szczecin
AP Gryf Kamień Pomorski
0:4
Energetyk Junior Gryfino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości