Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
3:3
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
0:3
Kotwica Kołobrzeg
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Unia Swarzędz
JKS Jarota Jarocin
0:3
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
3:1
Górnik Konin
Chemik Police
0:3
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
1:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Sokół Kleczew
Górnik Konin
1:4
Bałtyk Koszalin
Unia Swarzędz
3:0
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
1:0
Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo
1:0
JKS Jarota Jarocin
Chemik Police
0:1
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
0:0
KS Pomorzanin Toruń
JKS Jarota Jarocin
1:1
Chemik Police
Unia Swarzędz
2:3
Flota Świnoujście
Nielba Wągrowiec
2:0
Gryf Wejherowo
Górnik Konin
0:1
Unia Janikowo
Mieszko Gniezno
1:3
Sokół Kleczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
1:1
Flota Świnoujście
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
1:6
JKS Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
4:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
2:6
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
1:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
3:1
JKS Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
1:2
Flota Świnoujście
Górnik Konin
3:0*
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
2:2
Bałtyk Koszalin
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Chemik Police
Sokół Kleczew
3:1
Unia Janikowo
Gryf Wejherowo
1:2
Unia Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
0:0
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
0:1
Gwardia Koszalin
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Górnik Konin
Sokół Kleczew
1:1
JKS Jarota Jarocin
Chemik Police
1:3
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo
1:3
Flota Świnoujście
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
1:4
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin
3:1
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
5:0
Mieszko Gniezno
JKS Jarota Jarocin
1:0
Bałtyk Koszalin
Unia Swarzędz
0:2
Górnik Konin
Sokół Kleczew
1:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
0:1
Górnik Konin
Bałtyk Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
0:4
Gryf Wejherowo
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Sokół Kleczew
JKS Jarota Jarocin
1:2
Unia Janikowo
Chemik Police
0:2
Gwardia Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
4:3
KS Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg
3:2
Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin
0:1
Górnik Konin
JKS Jarota Jarocin
7:0
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
1:2
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
4:0
Unia Janikowo
Gryf Wejherowo
0:0
Chemik Police
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
1:1
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
2:2
Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
1:1
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
2:1
KS Pomorzanin Toruń
JKS Jarota Jarocin
2:0
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
3:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin
- : -
Sokół Kleczew
Górnik Konin
- : -
Chemik Police
KS Pomorzanin Toruń
- : -
JKS Jarota Jarocin
Unia Swarzędz
- : -
Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec
- : -
Mieszko Gniezno
Gryf Wejherowo
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
- : -
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
- : -
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
- : -
Flota Świnoujście
JKS Jarota Jarocin
- : -
Unia Swarzędz
Chemik Police
- : -
Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo
- : -
Sokół Kleczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
- : -
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
- : -
Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Górnik Konin
Unia Janikowo
- : -
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Unia Swarzędz
- : -
Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew
- : -
Chemik Police
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości