Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
LKS Ślesin
Polonia 1912 Leszno
5:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Stal Pleszew
9:0
Górnik Konin
Młoda Rawia Rawicz
1:2
Kania Gostyń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin
3:1
Kania Gostyń
LKS Ślesin
4:6
Młoda Rawia Rawicz
Stal Pleszew
1:5
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młoda Rawia Rawicz
3:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia 1912 Leszno
6:1
Górnik Konin
Kania Gostyń
2:1
LKS Ślesin
Stal Pleszew
4:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Stal Pleszew
5:1
Młoda Rawia Rawicz
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:2
Kania Gostyń
Górnik Konin
7:0
LKS Ślesin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:4
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:2
Górnik Konin
Młoda Rawia Rawicz
0:4
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
1:5
Stal Pleszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
2:1
Kania Gostyń
Stal Pleszew
10:1
LKS Ślesin
Górnik Konin
4:2
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:2
Młoda Rawia Rawicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:3
Stal Pleszew
LKS Ślesin
2:6
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Młoda Rawia Rawicz
7:2
Górnik Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:3
Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:2
LKS Ślesin
Kania Gostyń
5:1
Młoda Rawia Rawicz
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:4
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
4:1
Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kania Gostyń
3:0
Górnik Konin
Młoda Rawia Rawicz
3:0*
LKS Ślesin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
0:2
Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:2
Stal Pleszew
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:1
Młoda Rawia Rawicz
LKS Ślesin
0:15
Kania Gostyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:1
Górnik Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
2:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Młoda Rawia Rawicz
4:0
Stal Pleszew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
7:1
Młoda Rawia Rawicz
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
12:0
LKS Ślesin
Stal Pleszew
7:2
Kania Gostyń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:6
Stal Pleszew
Kania Gostyń
2:3
Polonia 1912 Leszno
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
0:0
Górnik Konin
Młoda Rawia Rawicz
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
3:1
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Górnik Konin
0:4
Młoda Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno
6:0
LKS Ślesin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Kania Gostyń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
0:1
Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
LKS Ślesin
Kania Gostyń
1:2
Młoda Rawia Rawicz
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
2:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Młoda Rawia Rawicz
3:0
LKS Ślesin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia 1912 Leszno
- : -
Stal Pleszew
Kania Gostyń
- : -
Górnik Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:3
Kania Gostyń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
- : -
Stal Pleszew
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
4:1
Młoda Rawia Rawicz
Górnik Konin
- : -
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:3
Górnik Konin
Kania Gostyń
1:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Młoda Rawia Rawicz
5:1
Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
3:0
LKS Ślesin
Polonia 1912 Leszno
5:1
Młoda Rawia Rawicz
Górnik Konin
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Stal Pleszew
3:1
Kania Gostyń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
2:0
Polonia 1912 Leszno
Młoda Rawia Rawicz
1:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Ślesin
0:3
Stal Pleszew
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
5:2
Górnik Konin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno
3:0
LKS Ślesin
Stal Pleszew
3:4
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Górnik Konin
0:1
Młoda Rawia Rawicz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Młoda Rawia Rawicz
1:1
Kania Gostyń
LKS Ślesin
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Stal Pleszew
3:0
Górnik Konin
Polonia 1912 Leszno
2:2
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:0
Kania Gostyń
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Ślesin
0:3
Młoda Rawia Rawicz
Stal Pleszew
2:0
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Młoda Rawia Rawicz
0:0
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia 1912 Leszno
3:8
Górnik Konin
Kania Gostyń
3:0
LKS Ślesin
Stal Pleszew
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:0
LKS Ślesin
Stal Pleszew
7:3
Młoda Rawia Rawicz
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
1:2
Kania Gostyń
Polonia 1912 Leszno
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Górnik Konin
LKS Ślesin
0:3
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Młoda Rawia Rawicz
6:3
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
0:5
Stal Pleszew
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
1:3
Kania Gostyń
Stal Pleszew
3:0
LKS Ślesin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Młoda Rawia Rawicz
Górnik Konin
0:3
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
0:3
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKS Włókniarz 1925 Kalisz
1:2
Stal Pleszew
Młoda Rawia Rawicz
5:1
Górnik Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości